Данило-Іванівська гімназія Новенської сільської ради

Вітаємо Вас на офіційному сайті Данило-Іванівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Всі ми почали шлях звідси - від першої сходинки і до останньої пісні на випускному. Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з рідною школою. У будь-якому куточку світу ви можете побачити, що відбувається в рідній школі, ознайомитися із життям школи (останні новини, реформи, зміни, події), дізнатися про педагогічний колектив, про учнів, що тут навчаються і навчалися і  згадати, якими коридорами ви бігали в дитинстві!

Школа ставить своїм завданням створення умов для всебічного розвитку людини, її інтелекту, волі, емоції, мотивів, нахилів, здібностей, що забезпечить можливість випускнику школи посісти в житті суспільства гідне місце відповідно до отримання знань.

Виходячи з основних напрямків розвитку освіти, серед яких пріоритетними є формування національних загальнолюдських цінностей, постійне підвищення якості освіти, оновлення змісту та форм освіти, її особистісна орієнтація.

Ми завжди готові до співпраці з усіма, хто не байдужий до проблем розвитку освіти.

Юридична адреса закладу:

вул. Шкільна 21а, с. Данило-Іванівка, Мелітопольський район, Запорізька обл., 72384

тел. (0619) 94-48-25

E-mail: [email protected]

Життя кожної людини складається з певних проміжків часу. Проходить секунда за секундою, ті відповідно стають хвилинами, годинами, днями, місяцями. Місяці відповідно складаються в роки. Кожен день, який ми проживаємо, може бути для нас як і незабутнім, яскравим святом, так і перетворитися в сірі будні, які проходять не залишивши у нашій пам’яті жодного сліду. Як сказав колись один мудрець – „Життя це не ті дні, які ми прожили, а ті які нам запам’ятались”. І від кожного з нас залежить, яким буде наш наступний день, чи ми його запам’ятаємо назавжди, чи й ніколи пізніше про нього не згадаємо.